Dominika a Juraj

Natrafila som na tento štýlový párik na FB a nesmierne sa mi zápačila táto fotka. Pristane im nielen láska, ale aj outfity :) 

Dominika: bunda Trussardi / taška MK / tenisky Guess / rifle Fracomina / košeľa Armani

Juraj: bunda Guess by Marciano / rifle Just Cavalli / šál Napapijri / tenisky Lacoste / taška CK

Majka a Dominika,

sú sestry, moje dlhoročné kamarátky a krásne ženy. Majka mi poslala fotky v šáloch, ktoré sú jej vlastným dielom a musím uznať, že sa jej podarili. Dievčatá majú neskutočnú charizmu, čo z nich aj vyžaruje  :). Majka má obrovský cit pre módu, je vždy tak elegantná tým najprirodzenejším spôsobom. Podľa mňa ani nepatrí na planétu Košice, resp. Slovensko, ale úplne by zapadla na planétu Paríž. Ešte by som ju obliekla do šiat od Oscara de la Rentu, alebo Diora v lodičkách od Manola a nazvala to dokonalosť... 

_DSC0143.jpg

Matty, the most stylish man I know

Predstavujem Vám Mattyho, ktorého by som označila za slovenského Adama Gallaghera a ako už aj názov napovedá, za najštýlovejšieho muža akého poznám. Nechcem sa nikoho dotknúť, ale ono je to nejak tak vidno, že nežije na Slovensku. Tak nech sa páči, Matty - môj dlhoročný kamarát a skutočný gentleman ;) A otom čo má na sebe vám povie on sám:

Winter times are here and so is the festive period of the year. Today's issue is about something not so typical for the cold days. Bringing in something rather bright than the good old dull colours like grey, black or brown.

As you can see from the photos, Matty is wearing some very unusual clothing by Clements&Church. Word "unusual" in this case describes as "not so conservative" but fresh and different from your typical winter colours! This contemporary UK based brand is quite specific within their designs. Matty isn't just modelling this brand but is also one of their designers. These young gentlemen always think out of the box when it comes to new designs whether it's a range of suits, blazers, shirts or any of the accessories to accompany the complete look of Clements&Church. This small but organically growing brand produce everything in limited amounts! ,,Yes, this is how we keep our brand fresh and also exclusive to our clientele, whom often is very demanding and hungry for personalised garments!"

You can see more of their creative work by visiting www.clementsandchurch.co.uk

Sebastian, the most stylish baby I know

Keďže som obklopená množstvom mamičiek, detičiek, najviac však asi budúcich mamičiek, tak obohacujem rubriku we are all diamonds o jedno, ale skutočne the most stylish baby I know ;). Malého Sebiho však učí štýlu jeho tatko, ktorý sa roky profesne pohybuje v móde. Takže nie náhodou mu tu patrí čestné miesto.

Nech sa páči diamant Sebastian: 

nohavice: Benneton kid / polo: Ralph Lauren /mikina a ponožky: Gant / plienka: Pampers